O nás

PYRA, spol. s r.o. je modernou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Európskom trhu od roku 1995 a úspešne realizuje všetky požiadavky svojich zákazníkov. Spoločnosť má pridelené NCAGE, je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2008 a environmentálneho certifikátu ISO 14001:2004.

Od svojho vzniku sa venujeme zastupovaniu mnohých svetových výrobcov z oblasti špeciálnej techniky a pyrotechniky na slovenskom trhu. Realizujeme nákup a predaj detekčnej, ochrannej, obrannej a zabezpečovacej techniky. Montáž, zaškolenie a konzultačná činnosť, v súvislosti s použitím tejto techniky v bezpečnostnej praxi, je samozrejmosťou.

Zabezpečujeme predaj ochranných prostriedkov, výbušnín, iniciátorov, trhacej techniky, špeciálnej a zábavnej pyrotechniky. Prevádzkujeme služby spojené s týmito výrobkami, ako aj výrobu, ničenie, zneškodňovanie výbušnín a znehodnocovanie zbraní pre muzeálne účely.

V neposlednom rade sa zaoberáme vývojom a výrobou pyrotechnických výrobkov, špeciálnych aplikácií a zariadení pre vojenských a policajných pyrotechnikov, záchranárov, požiarnikov a bezpečnostných špecialistov.

Podieľame sa na príprave a realizácii spoločenských akcií, televíznych show, prezentácií a reklám. Okrem samotnej technickej realizácie vám vypracujeme projekt, ktorý do programu citlivo zakomponuje zvukové aj svetelné efekty, skenery, lasery, pyrotechniku, plamene a konfety.

Súčasťou širokého portfólia našich služieb je i vzdelávanie. V školiacom stredisku poskytujeme kurzy pre pyrotechnikov, strelmajstrov, technických vedúcich odstrelov a predavačov zábavnej pyrotechniky. Vo Výcvikovom stredisku bezpečnosti v civilnom letectve zabezpečujeme školenie a výcvik zamestnancov leteckých spoločností, prevádzkovateľov letísk a ostatných spoločností zabezpečujúcich rôzne služby v civilnom letectve.

Už tretí rok sa venujeme aj veľkoobchodu zameranému na civilný trh. Okrem predaja vlastných výrobkov zastupujeme mnohé zahraničné spoločnosti ako výhradný distribútor. Orientujeme sa predovšetkým na poľovníkov, športových strelcov a priaznivcov outdoorových aktivít, ktorým je táto stránka prioritne určená.

 

alt